Jdi na obsah Jdi na menu

víkend 3.11.2013

4. 11. 2013

Běžecké dění uplynulého víkendu zaznamenalo jako vždy řadu závodů, z nichž vybírám tři maratony:

ING New York Marathon vyhrál Geofrey Mutai z Keni v čase 2:08:24, ženy rovněž z Keni Priscah Jeptoo za 2:25:07. Celkové výsledky ZDE.

U České Lípy – Sosnová se běžel, jak mi Pepa Beránek popsal, pod borovicemi (odtud snad ten místní název „Sosnová“) na 10,5 km okruhu maraton, který je v termínovce uveden jako Horolezecký krosmaraton. Pepa jej dal za 3:46 (4. v „50“) a potkal se tam s Benem, Mírou Vostrým a Danielisem. Míra Vostrý a unhošťská Lenka Bayerová byli nejen tam, ale druhý den v neděli také na Loučovickém maratonu, což je kolem Lipna. Tam podle výsledků ZDE byl i Honza Flídr (3:13:01). Celkem kolem Lipna běželo 37 maratonců.  Info a výsledky ze Sosnové se mi nepodařilo nikde vygůglit.