Výsledky III. ročníku
2. 2. 2013
Výsledky (r. 2007)
Kategorie A - Muži do 39 let: |
||||
1. | Tlustý Jan | 1974 | AC Tepo Kladno | 37:04 |
2. | Košťálek Josef | 1984 | TJ Loko Beroun | 37:18 |
3. | Slepička Pavel | 1972 | MK Žebrák | 37:52 |
4. | Vinš Pavel | 1969 | KOB Praha | 39:47 |
5. | Pípal Stanislav | 1974 | Vanaman Kladno | 39:53 |
6. | Bureš Martin | 1989 | Liga 100 Praha | 40:01 |
7. | Cihlář Jan | 1983 | AC Tepo Kladno | 40:16 |
8. | Pela Zbyněk | 1974 | Kladno | 40:30 |
9. | Pulkrábek Martin | 1980 | ACOH Praha | 41:15 |
10. | Střeska Jan | 1982 | MK Kladno | 41:31 |
11. | Trnka Pavel | 1980 | HO Sherpa Praha | 41:42 |
12. | Mánek Ondřej | 1982 | Rakovník | 41:43 |
13. | Řípa Ondřej | 1981 | HO Sherpa Praha | 42:18 |
14. | Vytlačil Stanislav | 1990 | AK Most | 42:18 |
15. | Frolík Jan | 1985 | AK Duchcov | 43:25 |
16. | Najman Jiří | 1980 | SKOB Slaný | 43:29 |
17. | Poul Ondřej | 1977 | Kolovraty | 43:45 |
18. | Bušta Štěpán | 1974 | Kladno | 44:35 |
19. | Barák Kamil | 1977 | Kladno | 45:07 |
20. | Sandev Viktor | 1990 | AC Tepo Kladno | 46:14 |
21. | Bříza Pavel | 1974 | MK Kladno | 46:39 |
22. | Pokorný Petr | 1974 | Novo Kladno | 47:23 |
23. | Stratil Jaromír | 1973 | Mazáci Praha | 48:40 |
24. | Rohlena Michal | 1987 | Libušín | 48:42 |
25. | Jelínek Zdeněk | 1975 | Kladno | 51:04 |
26. | Hora Jan | 1971 | Axa Team VRM | 53:33 |
27. | Zámiš Lukáš | 1986 | Kladno | 54:01 |
28. | Caha Rostislav | 1971 | Axa Team VRM | 1:02:40 |
29. | Baloun Jan | 1975 | Kladno | 1:09:22 |
Kategorie B - Muži 40-49 let : |
||||
1. | Poduška Josef | 1962 | AC Tepo Kladno | 35:39 |
2. | Tůma Zdeněk | 1966 | Vanaman Kladno | 38:08 |
3. | Kozák Miloslav | 1965 | TJ Sokol MB | 41:05 |
4. | Klos Václav | 1960 | MK Kladno | 41:13 |
5. | Fikes Metoděj | 1967 | MK Kladno | 41:28 |
6. | Zámiš Zdeněk | 1958 | Kladno | 42:38 |
7. | Rada Petr | 1964 | ACOH Praha | 44:04 |
8. | Beránek Josef | 1958 | MK Kladno | 44:56 |
9. | Patera Miroslav | 1963 | Louny | 45:21 |
10. | Dlouhý Vladimír | 1960 | Dlouháni Roudnice | 47:41 |
11. | Kratina Pavel | 1965 | MK Kladno | 48:25 |
12. | Nedvěd Pavel | 1958 | Kladno | 51:51 |
13. | Míšek Jan | 1960 | Konsit Praha | 55:55 |
14. | Novotný Petr | 1960 | Novo Kladno | 58:12 |
Kategorie C - Muži 50-59 let : |
||||
1. | Tyl Petr | 1954 | Louny | 43:02 |
2. | Kropáč Vladimír | 1956 | Sokol Unhošť | 45:30 |
3. | Fingerhut Jiří | 1953 | MK Kladno | 47:24 |
4. | Vimer Jan | 1955 | MK Kladno | 47:57 |
5. | Tůma František | 1953 | MK Kladno | 48:28 |
6. | Tůma Jan | 1953 | Nová Ves pod Pleší | 50:56 |
7. | Krejza Václav | 1952 | AVC Praha | 53:08 |
8. | Chlumský Josef | 1956 | Vokovice | 55:11 |
9. | Potůček Jiří | 1953 | Velké Přítočno | 55:31 |
Kategorie D - Muži nad 60 let : |
||||
1. | Hlusička Josef | 1938 | Liga 100 Praha | 48:14 |
2. | Tlustý Ladislav | 1940 | MK Kladno | 50:16 |
3. | Merunka Jan | 1940 | MK Kladno | 51:09 |
4. | Plecháček Jiří | 1944 | Liga 100 Praha | 57:13 |
5. | Doleček František | 1943 | Slavoj St. Boleslav | 58:57 |
6. | Feňa František | 1939 | AVC Praha | 1:03:17 |
7. | Fiedler Miloslav | 1943 | MVČR Praha | 1:05:16 |
8. | Kusebouch Rudolf | 1940 | MK Kladno | 1:08:10 |
9. | Skalník František | 1937 | Tuchlovice | 1:08:43 |
Kategorie E - Ženy: |
||||
1. | Sovová Barbora | 1984 | Řevničov | 53:13 |
2. | Růžková Lucie | 1983 | MK Kladno | 53:24 |
Kategorie F - Ženy: |
||||
1. | Vichová Jana | 1972 | HSK Benecko | 45:28 |
2. | Pospíšilová Jiřina | 1970 | Praha | 55:22 |
3. | Repaňová Ivana | 1959 | AC Obora Hvězda | 58:18 |
VÝSLEDKY SE ZAPOČÍTÁVAJÍ DO POHÁRU BĚŽCŮ KLADENSKA A RAKOVNICKA