Novoknínský triatlon 2013

21. 7. 2013

Novoknínský triatlon 20.7.2013

v distancích 400m plavání – 16 km na kole v terénu – 3,5 km běhu

Dokončilo 194 závodníků, což napovídá, že na 400m plavání se to moc nestihlo  rozdělit a byla pořád ve vodě mela, což pro Gábinu jako čistokrevnou bazénovou plavkyni znamenalo až 61. pozici při výlezu z vody (přičemž výkonnostně by měla na to být tak v první pětce, připustím-li, že nějací ti mladí kluci vepředu jsou taky plavci), no mě po výpadku kvůlivá zádům, kdy jsem neplaval vůbec a hlavně při absenci neoprenu plavání zařadilo na 165. pozici – naštěstí díky tomu, že to bylo opravdu krátké, tak ta ztráta dvě tři minutky nebyla tak strašná – řekněme terminologií běžeckou že byla „běhatelná“. Pro představu jak jsme dopadli s Gábinou jsem provedl „malou analýzu“, abych se pokochal tím, jak jsem předjížděl a předbíhal no a Gábina jak byla předjížděna, ale taky pak předbíhala. Celkově jsem skončil 13:04 za vítězem, Gábina 27:27 za vítězem, takže jsem jí nadělil 14:31…no nemá z kopce brzdit ale ještě šlapat, ne?!

V kategorii padesátníků nás bylo 16. a díky 2. kolu a 1. běhu jsem stačil tu ztrátu po plavání stáhnout a vystoupat na stupínek nejvyšší, celkově ovšem jen 39. místo…ale v běhu celkově 8., což pokládám za dobré. Gábina v kategorii (30-39) z 25 závodnic 13., běh však v kategorii měla nejlepší a celkově běžela 26.

Za Maratonklub Kladno startoval ještě Otakar Wiener, který v padesátníkách skončil 15. Zde ovšem připomenu, že je Ota o 5 let starší než já, což je samozřejmě znát (roč. 1956)

v kategorii    plavání             kolo         běh        konečné poř. v kat.

Gábina             2.                    18.         1.              13.   (z 25)

Miloš               12.                    2.          1.              1.    (z 16)

celkově     plavání            kolo      běh             konečné poř. celkově

Gábina        61.                  172.      25.                129. (z 194)

Miloš            165.                47.         8.                  39. (z 194)

Pokud by někoho zajímal náhled na výsledky, jsou zde a zde (pořadí běhu je o jedno místo upraveno – v listině je chyba…první běžec je evidován s nereálným časem 7 minut, přičemž celkový vítěz uváděný s druhým časem běžel nad 13 minut, vzhledem k pořadí daného „renoncu“ jsou ostatní údaje ok).