Jdi na obsah Jdi na menu

Lochovice – Plešivec 2007

6. 2. 2013

Mistrovství České republiky veteránů v běhu do vrchu 5.7.2007
Lochovice – Plešivec 6km (ve výsledcích uvedeno 6 300m) převýšení 370m.TELEGRAFICKY: Pěkná trať a nahoře opravdu hezkej výhled – stop - 178 mužů a 30 žen –stop - Pepa Poduška (62) porazil Jirku Wallenfelse (72), Dubise (Zdeněk Dúbravčík) (64) a dalších 176 běžců, pouze Karel Šesták (71) z X-AIR Ostrava byl o 11 vteřin rychlejší, svoji kategorii 45 - 49 let však Pepa s přehledem vyhrál – stop- Maratonklub Kladno se moc nechytal, tedy vůbec se nechytal, až na Alici Prochajdu, která ve své kategorii 45-49 let vybojovala pěknou bronzovou –stop - všichni to běhaj ňák strašně rychle –stop- z Kladna a okolí se zúčastnili: Franta z Růžového pole, Láda z Dubí, Pepa z Krušovic, Miloš a druhý Pepa z Rozdělova, Honza se psem, houslista Jarda, Lucka a Pavel z Řevničova, Honza z Lán, Vláďa z Tuchlovic a již zmíněná síteňačka Alice. Sokoly reprezentoval nejstarší z jejich mladého kolektivu Vladimír –stop- na trati nás povzbuzovali trempující členové a přátelé Maratoklubu Kladno ve složení Metod z Kačice, šéf AC Tepo Jirka a dva Honzové (tlustý cihlář) –stop- ženský vyhrála reprezentantka Ivana Sekyrová (71) AK Sokolov –stop- prodlevy při vyhlašování zvládal silou své osobnosti Ivo Domanský, zkrátka opravdový běžecký guru –stop- všichni z Kladna jsme si to nahoru užili, při seběhu dolů příjemně vyklusali, dali si párek, popovídali s Pepíkem Hlusičkou a jeli domů začít konečně pořádně trénovat ty kopce na příští rok –stop-